MİRANDA KERR NASIL BESLENİYOR ?

2 gün önce
MİRANDA KERR NASIL BESLENİYOR ? ...

Dünya'nın hayran olduğu Victoria's Secret mankenlerinden olan Miranda Kerr'in nasıl beslendiğinin ve formunu nasıl koruduğunun kadınlar tarafından merak edilmesi çok normal. Kusursuz vücutlarıyla herkesi büyülemeyi başaran ve şu sıralar bir reklam kampanyası için Türkiye'ye gelmeyi planlayan Miranda Kerr Nasıl Besleniyor dersiniz ? Buna beraber bakalım..

MİRANDA KERR NASIL BESLENİYOR ?

Öncelikle haftada 3-4 kere spor yapan ve bunu aksatmayan güzel model protein ağırlıklı yemekler tercih eden mankenler arasında. Karbonhidrat ve yağ alımı ise oldukça az olan Miranda Kerr sadece spor sonrası az miktarda karbonhidrat tüketiyor. Yiyeceklerin doğal yağları dışında asla yağ ilave etmiyor ve daha çok haşlama ve buğulama yiyecekleri tercih ediyor.

 MİRANDA KERR NASIL BESLENİYOR ?

Miranda Kerr'in bir diğer sırrı da içerisinde yeşil üzüm, armut, ananas, brokoli ve başka sağlıklı yiyeceklerinde bulunduğu vitamin içeceği. Miranda Kerr vitamin detoksundan asla vazgeçmiyor.

Miranda Kerr'in vitamin detoksu tarifi için; http://yemektarifi.1001kadin.com/miranda-kerrin-vitamin-detoksu-tarifi.html

MİRANDA KERR NASIL BESLENİYOR ?

Yalnız unutulmaması gereken bir nokta şu ki Miranda Kerr bütün bunları uzman bir diyetisyen eşliğinde yapıyor. 

Yorumlar (0)

Bu yazı için henüz yorum yapılmamıştır. İlk yorum yapan siz olun.

© 2013 1001Kadin.Com - Yüklenme süresi: 0 sn.
Bize Ulaşın · Reklam · Twitter · Facebook